| Инжил, 2004 | Бул хатты Павелдиң аўзынан жазып отырған мен, Тертий де, исениўши туўысқаныңыз сыпатында сизлерге сєлем жоллайман. |
| mkrk, 2019 | Бул хатты Павелдиң аўзынан жазып отырған мен, Тертий де, исениўши туўысқаныңыз сыпатында сизлерге сәлем жоллайман. |
| Bibl-sin, 0 | Приветствую вас в Господе и я, Тертий, писавший это послание. |
| mkitap, 2021 | Bul xattı Paveldin' awzınan jazıp otırg'an men, Tertiy de, iseniwshi tuwısqanın'ız sıpatında sizlerge sa'lem jollayman. |



































